Kalite Kontrol

Biz, yurt dışında faaliyet gösteren firmaların Türkiye'deki üretimlerinin veya ürün tedariklerinin sipariş aşamasından teslim aşamasına kadar denetlenmesi ve kalite kontrol işlemlerinin yürütülmesini kapsar. Türkiye'de üretim yaptırmak isteyen firmaların üretime girecek her girdinin tedariki ve kalite kontrolü, sonrasında üretime girdikten sonra üretim aşamasında devam eden kontroller ve üretim tamamlandıktan sonra gerçekleştirilecek kontroller ve ürüne uygun testlerin yürütülmesi ardından ürünlerin paketlenmesi ve ihracat için yüklenmesine kadar olan bütün süreçlerin denetlenmesi, kontrolü ve sertifikalandırılmasını içerir.

Gerek hazır üretilmiş ürünlerin tedarikinde yapılacak kalite kontroller, gerekse sıfırdan üretilecek ürünlerin hammaddelerin tedariki kısmında kalite kontrolü, üretilecek tesise sevk aşaması ardından üretim sırasında yapılacak kalite kontrol, ve üretimden sonra teslimata kadar olan bütün aşamlarda kalite kontrol hizmetlerini sunmaktayız.  Kalite Kontrol

  Üretim Kontrol

  Konusunda Uzman Ekip

  Test ve Sertifikalandırma Hizmetleri

Kalite Kontrol

Kalite Kontrol

NPN ekibi olarak danışmanlık, kalite kontrol ve denetleme hizmetleri sunmaktayız
Firmanızın ihtiyaçları doğrultusuda sadece firmanıza özel bir yol haritası belirlenerek, alanında uzman kadromuz ile üretim aşamasından nihai müşteriye teslimine kadar olan sürecin tamamının veya isteğe göre belirli bir kısmında ki bütün kontrol ve denetleme işlemlerinin yürütülmesi, planlaması ve yönetimi.

Üretim

Değerli markanız için yurt içindeki kaliteli ve ekibimiz tarafından denetlenen fabrika ve üretim tesislerinde sizin adınıza üretim yaptırıyor ve üretimin tüm süreçlerini kontrol ediyoruz.

Tedarik

Hazır üretilmiş, mamül yada yarı mamül ürünlerin tedariki ve ihracatı. En uygun kalitede, uygun fiyatta ve belirlenen süreler içerisinde Tedarik, Lojistik, Gümrükleme hizmeti sunmaktayız.

Danışmanlık

Her türlü danışmanlık ve Eğitim ve Kalite Kontrol hizmetleri. Ülke ve bölge bazında firmanızı temsil ediyor, sizin bir departmanınız gibi çalışıyoruz.Dış Ticaret ve Danışmanlık ve Kontrol Hizmetleri veriyoruz.

Hakkımızda

NPN Danışmanlık İthalat ve İhracat Ltd. Şti. Özellikle ihracat alanında yurt içinde üretilen ürünlerin ihracatını yapmaktadır. Her biri, Dış Ticaret, Pazarlama, Marka Yönetimi, Sosyal Medya ve Online Hizmetler, Hukuk ve Finans alanlarında profesyonel ekibimiz ile profesyonel ekibi ile yurt dışındaki firmaların ihtiyaçlarını temin etmek bu alanda danışmanlık ve acentelik hizmeti vermektedir.

Ürün tedariki, Satınalma, Lojistik ve kaliteli, kalifiye atölyelerinde ihtiyaca yönelik üretim hizmeti vermektedir. Ürünlerinizin yurt dışına ihracını ve yurt dışında müşteri bulmanız için danışmanlık hizmeti sunuyoruz.

Galeri


Endüstriyel Ürünler, Makinalar, Tekstil Ürünleri ve Tekstil, Konfeksiyon Makineleri İhracatı ve Yurt Dışı Pazarlama Danışmanlığı

 • Hizmetlerimiz

  NPN ekibi olarak profesyonel danışmanlık ve dış ticaret hizmeti sunmaktayız.

 • Üretim

  istenilen teknik özellik, kalite ve maliyetlerde üretim.Üretime konu olan kısmı üretim girdilerinin üretimi veya işlenmesi

 • Tedarik

  Firmanızın ihtiyaç duyduğu Makine, hammadde, yarı-hammade ve bitmiş ürünlerin satınalma ve tedariki.

 • Danışmanlık Hizmetleri

  Her türlü danışmanlık ve satınalma hizmetleri. Ülke ve bölge bazında temsili ve irtibat bürosu