Firma Temsili ve Ülke Ofisi

Biz, yurt dışında faaliyet gösteren firmaların Türkiye'deki bütün operasyonlarının yönetimini gerçekleştirdiğimiz, şube yada temsil ofisi diye nitelendirilen, tamamen firmanızın Türkiye' de ki bir şubesi veya Türkiye ofisi olarka görev yapan, firmanız adına, firmanızın direktifleri ve yönergeleri doğrultusunda bölgesel bütün görevleri üstlenen bir temsil ofisi hizmeti sunmaktayız. Bu hizmet, satınalma, üretim, kontrol, gümrük ve dış ticaret operasyonu, IK, çalışma ofisi, satış, pazarlama ve şirketinizin bütün istenilen veya atanacak görevleri barındıran bir uygulamadır. Şirketinizin bir şubesi yada ofisi olarak görev yapmakta, müşterilerinizi ağırlamaktan, toplantılar, görüşmeler ve üretim, satış, pazarlama ekip yönetimi gibi çok çeşitli görevlerin gerçekleşebildiği, sizin isteklerinize göre şekillenecek hizmetimzdir.

Firmanızın İstanbul' da yurt içi ve yurt dışı müşterileriniz de ağırlayabileceğiniz, ihracat, ithalat, satınalma ve istenilen bütün faaliyetleri yürütebileceğiniz, sizi temsil eden ofisiniz.Kalite Kontrol

Ülke Ofisi ve Danışmanlık Hizmetleri

NPN ekibi olarak danışmanlık, firmanıza özel biçilmiş hizmetleri sunmaktayız
Firmanızın ihtiyaçları doğrultusuda sadece firmanıza özel bir yol haritası belirlenerek, alanında uzman kadromuz ile üretim aşamasından nihai müşteriye teslimine kadar olan sürecin tamamının veya isteğe göre belirli bir kısmında ki bütün kontrol ve denetleme işlemlerinin yürütülmesi, planlaması ve yönetimi.

Üretim

Değerli markanız için yurt içindeki kaliteli ve ekibimiz tarafından denetlenen fabrika ve üretim tesislerinde sizin adınıza üretim yaptırıyor ve üretimin tüm süreçlerini kontrol ediyoruz.

Tedarik

Hazır üretilmiş, mamül yada yarı mamül ürünlerin tedariki ve ihracatı. En uygun kalitede, uygun fiyatta ve belirlenen süreler içerisinde Tedarik, Lojistik, Gümrükleme hizmeti sunmaktayız.

Danışmanlık

Her türlü danışmanlık ve Eğitim ve Kalite Kontrol hizmetleri. Ülke ve bölge bazında firmanızı temsil ediyor, sizin bir departmanınız gibi çalışıyoruz.Dış Ticaret ve Danışmanlık ve Kontrol Hizmetleri veriyoruz.

Hakkımızda

NPN Danışmanlık İthalat ve İhracat Ltd. Şti. Özellikle ihracat alanında yurt içinde üretilen ürünlerin ihracatını yapmaktadır. Her biri, Dış Ticaret, Pazarlama, Marka Yönetimi, Sosyal Medya ve Online Hizmetler, Hukuk ve Finans alanlarında profesyonel ekibimiz ile profesyonel ekibi ile yurt dışındaki firmaların ihtiyaçlarını temin etmek bu alanda danışmanlık ve acentelik hizmeti vermektedir.

Ürün tedariki, Satınalma, Lojistik ve kaliteli, kalifiye atölyelerinde ihtiyaca yönelik üretim hizmeti vermektedir. Ürünlerinizin yurt dışına ihracını ve yurt dışında müşteri bulmanız için danışmanlık hizmeti sunuyoruz.

Galeri


Endüstriyel Ürünler, Makinalar, Tekstil Ürünleri ve Tekstil, Konfeksiyon Makineleri İhracatı ve Yurt Dışı Pazarlama Danışmanlığı

 • Hizmetlerimiz

  NPN ekibi olarak profesyonel danışmanlık ve dış ticaret hizmeti sunmaktayız.

 • Üretim

  istenilen teknik özellik, kalite ve maliyetlerde üretim.Üretime konu olan kısmı üretim girdilerinin üretimi veya işlenmesi

 • Tedarik

  Firmanızın ihtiyaç duyduğu Makine, hammadde, yarı-hammade ve bitmiş ürünlerin satınalma ve tedariki.

 • Danışmanlık Hizmetleri

  Her türlü danışmanlık ve satınalma hizmetleri. Ülke ve bölge bazında temsili ve irtibat bürosu