Üretim Hizmetlerimiz

Makinalar, Tekstil Ürünleri ve Hammaddelerinin Üretimi ve Pazarlanması
Türkiye, Bangladeş, Çin ve Vietnam' da ki üretim tesislerimizde müşterilerimizin ve onların değerli markalarının, koleksiyonlarının veya üretim girdisi olan yarı ve tam mamül ürünlerin üretimini gerçekleştiriyoruz.

Ürettirmek istediğiniz ürün gerek bitmiş satışa hazır ürün olsu, gerekse üretime girecek yarı mamül yada hammadde olsun, Türkiyede gerçekleşecek olan üretimi, sizin istekleriniz doğrultusunda en uygun fiyata, istenilen kalite ve özelliklerde üretimini gerçekleştiriyoruz. Sipariş aşamasından teslim aşamasına kadar bütün süreçleri takip ediyor, kalite kontrol ve lojistik ve ihracat operasyonlarını yürütüyoruz.

Uygun tedarikçilerin araştırılması, tedarikçilerin sizin isteklerinize uygunluğunun kontrolü, sipariş öncesi hukuki anlaşmaların ve sözleşmelerin düzenlenmesi, sipariş geçildikten sonra anlaşma şartlarına uygunluğunun ve kalite kontrollerin yapılması, ürünlerin paketlenmesinden ihraç edilmesine kadar geçen bütün süreci takip ediyoruz.

Tedarikçilerin araştırılması veya sizin belirlediğiniz tedarikçilerin denetlenmesi, kalite kontrolü, sertifikalandırma ve yasal anlaşmalar yapılması, kısacası firmanıza fiyat avantajı sağlayacak ve ithalat risklerini minimize edecek bütün tedbirleri alarak, maliyet ve zamanlama noktasında sizlere avantaj sağlıyoruz.

En uygun üreticinin bulunması ve üretim planlanmasının yapılması, sizin kriterlerinize uygun olarak üretilmesi ve planlanan şekilde ihracatının/nihai teslimat operasyonlarını yürütüyoruz.

Bangladesh Apparel Manufacturing Factory
apparel manufacturing
textile production
customized apparel production
clothing manufacturers
manufacturing
garment manufacturers
Producing Apparels
Creating Your Apparel Brand

NPN ekibi olarak Üretim ve Ihracat Danışmanlık Hizmeti Sunmaktayız.
Yurt içinde üretilen ürünlerin pazarlaması, marka değeri arttırılması, danışmanlık ve yurt dışı satış işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Bunun yanı sıra marka sahiplerinin koleksyonlarının tasarımı, üretilmesi ve istenilen noktalara sevkiyatı gibi, üretim, kontrol ve dış ticaret işlemlerini de gerçekleştiriyoruz.

Kendi markasını oluşturmak isteyen müşterilerimizin de mümkün olan minimum adetlerde üretimini, Türkiye, Bangladeş, Pakistan ve Vietnam gibi ülkelerdeki fabrikalarımızda üretimini gerçekleştiriyoruz.

Üretim Hizmetlerimiz

NPN ekibi olarak üretilecek olan ürünlerin en uygun şartşarda ve terminlerde üretilmesi için teknik ekibimiz hizmet vermektedir.
Türkiye'de üretilip yurt dışına ihraç edilen yahut Türkiyede üretilip yine yurt içinde dağıtıma girecek olsun, üretim süreçleri ile ilgili bütün işlemlerin takibini ve kontrolünü yapıyoruz.

Üretim

Dünyanın her yerindeki değerli markalar için yurt içindeki kaliteli ve denetlene üretim tesislerimizde üretim gerçekleştirmekteyiz.

Tedarik

Yurt dışındaki firmalar için satınalma ve tedarik işlemleri gerçekleştirmekteyiz. Lojistik, Gümrük ve Kalite kontrol hizmeteri sunmaktayız.

Danışmanlık

Her türlü danışmanlık ve acentelik hizmetleri. Ülke ve bölge bazında temsili ve irtibat bürosu hizmeti sunmaktayız.

Hakkımızda

NPN Danışmanlık İthalat ve İhracat Ltd. Şti. Özellikle ihracat alanında yurt içinde üretilen ürünlerin ihracatını yapmaktadır. Dış Ticaret alanında profesyonel ekibi ile yurt dışındaki firmaların ihtiyaçlarını temin etmek bu alanda danışmanlık ve acentelik hizmeti vermektedir.

Ürün tedariki, Satınalma, Lojistik ve kaliteli, kalifiye atölyelerinde ihtiyaca yönelik üretim hizmeti vermektedir. Ürünlerinizin yurt dışına ihracını ve yurt dışında müşteri bulmanız için danışmanlık hizmeti sunuyoruz.

Galeri


Tekstil Ürünleri ve Tekstil, Konfeksiyon Makineleri İhracatı ve Yurt Dışı Pazarlama Danışmanlığı

 • Hizmetlerimiz

  NPN ekibi olarak profesyonel danışmanlık ve dış ticaret hizmeti sunmaktayız.

 • Üretim

  istenilen teknik özellik, kalite ve maliyetlerde üretim.Üretime konu olan kısmı üretim girdilerinin üretimi veya işlenmesi

 • Tedarik

  Firmanızın ihtiyaç duyduğu hammadde, yarı-hammade ve bitmiş ürünlerin satınalma ve tedariki.

 • Danışmanlık Hizmetleri

  Her türlü danışmanlık ve acentelik hizmetleri. Ülke ve bölge bazında temsili ve irtibat bürosu