Dış Ticaret Danışmanlığı

Dış ticaret danışmanlığı Hizmeti, Firmanızın uluslararası ticaret faaliyetlerini daha etkili bir şekilde yürütmesine yardımcı olduğumuz bir hizmettir. Dış ticaret danışmanlığı hizmeti firmanıza özel belirlenen, size özel hazırlanmış, istek ve hedeflerinize göre şekillenen bir yöntemle uygulanmaktadır. Firmanıza uluslararası pazarlarda büyüme fırsatları aramalarında, dış ticaret operasyonlarına başlama aşamasında veya mevcut operasyonlarınızı optimize etme ve dış ticaret işlemlerini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmenize eşlik ediyor ve destek sağlıyoruz. Dış ticaret danışmanlığının ana işlevlerini tanımlayan bazı temel görevler:Pazar Araştırması ve Analizi

İhracat Planlaması

Hukuki Aşamalar ve Düzenlemeler

Gümrükleme ve İhracat Operasyonaları

Ticaret Finansmanı

Risk Yönetimi

Ortaklıklar ve Dağıtım Ağı Kurmak

Eğitim ve Geliştirme

Ürün Geliştirme

Rakip Analizi

Fuar ve Etkinlik Organizasyonları

Dış Ticaret Departmanı Oluşturma

Dış Ticaret Operasyonu Yönetimi

Dış Ticaret Yazışmaları ve İletişim Yönetimi

Dış Ticaret Danışmanlık

Dış Ticaret Hizmetlerimiz

NPN ekibi olarak danışmanlık ve dış ticaret hizmeti sunmaktayız
Firmanızın ihtiyaçları doğrultusuda sadece firmanıza özel bir yol haritası belirlenerek, dış ticaret alanına giren hizmetleri, üretilen ürünlerin pazarlaması, marka değeri arttırılması, danışmanlık ve yurt dışı satış işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Üretim

Değerli markanız için yurt içindeki kaliteli ve ekibimiz tarafından denetlenen fabrika ve üretim tesislerinde sizin adınıza üretim yaptırıyor ve üretimin tüm süreçlerini kontrol ediyoruz.

Tedarik

Hazır üretilmiş, mamül yada yarı mamül ürünlerin satınalması, bir araya getirilmesi, elleçlenmesi ve tek kalemde ihracatı. Tedarik, Lojistik, Gümrükleme hizmeti sunmaktayız.

Danışmanlık

Her türlü danışmanlık ve Eğitim ve Temsilcilik hizmetleri. Ülke ve bölge bazında firmanızı temsil ediyor, sizin bir departmanınız gibi çalışıyoruz.Dış Ticaret ve Danışmanlık Hizmeti veriyoruz.

Hakkımızda

NPN Danışmanlık İthalat ve İhracat Ltd. Şti. Özellikle ihracat alanında yurt içinde üretilen ürünlerin ihracatını yapmaktadır. Dış Ticaret alanında profesyonel ekibi ile yurt dışındaki firmaların ihtiyaçlarını temin etmek bu alanda danışmanlık ve acentelik hizmeti vermektedir.

Sizin dış ticaret departmanınız olarak görev yapmaktayız. İhracata yeni başlayan firma için de hali hazırda ihracat yapan firmalar için dış ticaret yapmak için gerekli bütün kaynakların ve buna bağlı danışmanlık ve eğitimleri sunuyoruz.

Uzman ekibimiz, Pazarlama, Satış, İş Geliştirme, Dış Ticaret, Gümrükleme, Hukuki Danışmanlık, ve Finansal Danışmanlık konularında yetkin kişilerden oluşmaktadır. Firmanızın bir departmanı veya partneri olarak görev alarak dış ticaret işlemlerinin hepsini ekibiniz ile birlikte koordineli bir şekilde yürütüyoruz.

 • Hizmetlerimiz

  NPN ekibi olarak profesyonel danışmanlık ve dış ticaret hizmeti sunmaktayız.

 • Üretim

  istenilen teknik özellik, kalite ve maliyetlerde üretim.Üretime konu olan kısmı üretim girdilerinin üretimi veya işlenmesi

 • Tedarik

  Firmanızın ihtiyaç duyduğu Makine, hammadde, yarı-hammade ve bitmiş ürünlerin satınalma ve tedariki.

 • Danışmanlık Hizmetleri

  Her türlü danışmanlık ve acentelik hizmetleri. Ülke ve bölge bazında temsili ve irtibat bürosu