Lojistik

Ihracat operasyonlarının içinde ürünlerin yerel/bölgesel dağıtımı, uluslararası dağıtımı, komple veya parsiyel olarak sevkiyatının ve depodan planlanan son noktaya ulaşana kadar olan bütün süreçlerin planlanması ve yönetimi. Birden fazla ürünün, birden fazla tedarikçiden toplanıp birleştirilmesi, veya ayrıştırılması, veya ürünlerin bir tedarikçiden başka bir tedarikçiye ikinci bir işlem için sevkiyatı, üretimi tamamlanmış ürünlerin depolanması ve depoda çeşitli etiketleme, elleçleme, ayrıştırma yada depo/antrepoda tutulup planlanan miktar ve sürelerde sevkiyatı gibi bütün tedarik ve lojistik işlemleri sizlerin adınıza planlıyor ve gerçekleştiriyoruz.  Ürünlerin Üretim Sahasından Toplatılması

  Depolanması

  Nakliye Fiyat Araştırması

  Ayrıştırma, Birleştirme ve Elleçlenmesi

  Dağıtımı

  İhracat Operasyonunun Yapılması

  Konteyner Hizmetleri

  Lojistik Hizmetleri

Dış Ticaret Danışmanlık

Lojistik ve Tedarik Zinciri Hizmetlerimiz

NPN ekibi olarak danışmanlık ve Tedarik Zinciri Hizmetleri sunmaktayız
Firmanızın ihtiyaçları doğrultusuda sadece firmanıza özel bir yol haritası belirlenerek, Üretim aşamasından nihai müşteriye teslimine kadar olan sürecin tamamının veya isteğe göre belirli bir kısmının planlaması ve yönetimi.

Üretim

Değerli markanız için yurt içindeki kaliteli ve ekibimiz tarafından denetlenen fabrika ve üretim tesislerinde sizin adınıza üretim yaptırıyor ve üretimin tüm süreçlerini kontrol ediyoruz.

Tedarik

Hazır üretilmiş, mamül yada yarı mamül ürünlerin satınalması, bir araya getirilmesi, elleçlenmesi ve tek kalemde ihracatı. Tedarik, Lojistik, Gümrükleme hizmeti sunmaktayız.

Danışmanlık

Her türlü danışmanlık ve Eğitim ve Temsilcilik hizmetleri. Ülke ve bölge bazında firmanızı temsil ediyor, sizin bir departmanınız gibi çalışıyoruz.Dış Ticaret ve Danışmanlık Hizmeti veriyoruz.

Hakkımızda

NPN Danışmanlık İthalat ve İhracat Ltd. Şti. Özellikle ihracat alanında yurt içinde üretilen ürünlerin ihracatını yapmaktadır. Dış Ticaret alanında profesyonel ekibi ile yurt dışındaki firmaların ihtiyaçlarını temin etmek bu alanda danışmanlık ve acentelik hizmeti vermektedir.

Ürün tedariki, Satınalma, Lojistik ve kaliteli, kalifiye atölyelerinde ihtiyaca yönelik üretim hizmeti vermektedir. Ürünlerinizin yurt dışına ihracını ve yurt dışında müşteri bulmanız için danışmanlık hizmeti sunuyoruz.

Galeri


Firmanıza Özel Çözümler Üretiyoruz

 • Hizmetlerimiz

  NPN ekibi olarak profesyonel danışmanlık ve dış ticaret hizmeti sunmaktayız.

 • Üretim

  istenilen teknik özellik, kalite ve maliyetlerde üretim.Üretime konu olan kısmı üretim girdilerinin üretimi veya işlenmesi

 • Tedarik

  Firmanızın ihtiyaç duyduğu Makine, hammadde, yarı-hammade ve bitmiş ürünlerin satınalma ve tedariki.

 • Danışmanlık Hizmetleri

  Her türlü danışmanlık ve satınalma hizmetleri. Ülke ve bölge bazında temsili ve irtibat bürosu