Satın Alma Hizmetleri

Biz, yurt dışında faaliyet gösteren firmalar için hammadde, yarı-bitmiş veya tamamlanmış ürün tedariki ve tüm tedarik zinciri yönetimi konularında uzmanlaşmış bir hizmet sağlayıcısıyız. Müşterilerimize, uygun ve kaliteli ürünleri temin ederek, belirlenen kalitede ve belirlenen sürelerde teslim edilmesini temin ediyoruz. Birbirinden farklı ürünlerin kontrolü, satın alınması, paketlenmesi, birleştirilmesi, ayrıştırılması, ekstra farklı işlemlere veya uygulamalara tabi tutulması, etiketlenmesi, paketlenmesi vb. bir çok özel işleme tabi tutularak nihai destinasyonuna ulaştırılması hizmetlerini, sadece bu kadar ile sınırlı olmamakla birlikte, içermektedir.  Etkili iletişim

  İstenen Ürünlerin ve Kalite Standartlarının Belirlenmesi

  Fiyat Araştırması

  Fiyat / Verimlilik Çalışması

  Satın Alma Süreçlerinin Belirlenmesi

 1. Uzun Süreli Süreli, Uzun Dönem

 2. Tek Seferlik, Yada Kısa Dönem

 3. Üretim Konulu Satınalma

  Hazır Ürün Tedariki

  Lojistik Hizmetleri

  Lojistik

  Depolama, Elleçleme, Etiketleme, Birleştirme, Ayırma vb. Hizmetler

  Tedarik Zinciri Hizmetlerinin Bütünü

Dış Ticaret Danışmanlık

Tedarik Zinciri Hizmetlerimiz

NPN ekibi olarak danışmanlık ve Tedarik Zinciri Hizmetleri sunmaktayız
Firmanızın ihtiyaçları doğrultusuda sadece firmanıza özel bir yol haritası belirlenerek, Üretim aşamasından nihai müşteriye teslimine kadar olan sürecin tamamının veya isteğe göre belirli bir kısmının planlaması ve yönetimi.

Üretim

Değerli markanız için yurt içindeki kaliteli ve ekibimiz tarafından denetlenen fabrika ve üretim tesislerinde sizin adınıza üretim yaptırıyor ve üretimin tüm süreçlerini kontrol ediyoruz.

Tedarik

Hazır üretilmiş, mamül yada yarı mamül ürünlerin satınalması, bir araya getirilmesi, elleçlenmesi ve tek kalemde ihracatı. Tedarik, Lojistik, Gümrükleme hizmeti sunmaktayız.

Danışmanlık

Her türlü danışmanlık ve Eğitim ve Temsilcilik hizmetleri. Ülke ve bölge bazında firmanızı temsil ediyor, sizin bir departmanınız gibi çalışıyoruz.Dış Ticaret ve Danışmanlık Hizmeti veriyoruz.

Hakkımızda

NPN Danışmanlık İthalat ve İhracat Ltd. Şti. Özellikle ihracat alanında yurt içinde üretilen ürünlerin ihracatını yapmaktadır. Dış Ticaret alanında profesyonel ekibi ile yurt dışındaki firmaların ihtiyaçlarını temin etmek bu alanda danışmanlık ve acentelik hizmeti vermektedir.

Ürün tedariki, Satınalma, Lojistik ve kaliteli, kalifiye atölyelerinde ihtiyaca yönelik üretim hizmeti vermektedir. Ürünlerinizin yurt dışına ihracını ve yurt dışında müşteri bulmanız için danışmanlık hizmeti sunuyoruz.

Galeri


Tekstil Ürünleri ve Tekstil, Konfeksiyon Makineleri İhracatı ve Yurt Dışı Pazarlama Danışmanlığı

 • Hizmetlerimiz

  NPN ekibi olarak profesyonel danışmanlık ve dış ticaret hizmeti sunmaktayız.

 • Üretim

  istenilen teknik özellik, kalite ve maliyetlerde üretim.Üretime konu olan kısmı üretim girdilerinin üretimi veya işlenmesi

 • Tedarik

  Firmanızın ihtiyaç duyduğu Makine, hammadde, yarı-hammade ve bitmiş ürünlerin satınalma ve tedariki.

 • Danışmanlık Hizmetleri

  Her türlü danışmanlık ve satınalma hizmetleri. Ülke ve bölge bazında temsili ve irtibat bürosu